Дружать Воскодавські ліцеїсти з спортом

Здобули 2 – місце

у змаганнях з настільного тенісу серед юнаків

та дівчат

у залік Спартакіади школярів 2024 – 2025 р. серед команд || ліги, що відбулися на базі Горбаківського ліцею.
Вітаємо

команду та вчителя фізичної культури Федорчука Ф. В.
Бажаємо успіхів та подальших перемог

У Воскодавському ліцеї було проведено ряд заходів з метою ознайомлення дітей із видами відходів, сортуванням та їх переробкою.
Привернути увагу до актуальної екологічної проблеми сучасності – засміченості. Розширити і систематизувати знання учнів про джерела забруднення навколишнього середовища, вплив на довкілля побутових відходів.
Природа – це найкраща з книг, написана на особливій мові. Цю мову треба вивчати.
Шевченківський день у ліцеї відзначився черговою перемогою: Матвійчук Софія, учениця 7 класу, посіла 2 місце у конкурсі читців – аматорів “Музикиа в слові Кобзаря”, організований відділом культури, спорту, молоді та туризму Гощанської селищної ради 10 березня 2025 р.
Щиро вітаємо Софію та вчителя Сістук Т. Ю.
В історії назавжди залишаються імена , які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. Скільки років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу до своєї землі.
Тарас Шевченко… З цим іменем сьогодні на планеті ідентифікується Україна та українці. І хто б ти не був, де б не жив, але хто перечитає…
Більше
21 березня – Міжнародний день людей із синдромом Дауна. Носії цього синдрому потребують більшої толерантності та соціальної адаптації. Складені в рядок шкарпетки нагадують ланцюжок хромосом, тому яскраві, не схожі один на одного шкарпетки вибрали символом цього дня. Цей аксесуар став веселим та яскравим способом вираження індивідуальності.
Цього дня проходить флешмоб «багато шкарпеток». Люди вдягають шкарпетки з різними кольорами, візерунками, щоб відчути як це – бути не та…
Більше
Є дві речі всім нам необхідні:
У світі мир, а в душах доброта.
Якими б сильними ми не були, підтримка збільшує наші сили. Вона, як ковток свіжого повітря.
Щиро радіємо і пишаємося, що є на світі такі чуйні, щедрі душею і небайдужі – це учні Воскодавського ліцею.…
«Рідна мова – мати єдності, батько громадянства і сторож держави» (Микалоюс Даукша)
21 лютого – Міжнародний день рідної мови.
Воскодавський ліцей має багаторічну традицію з нагоди цього свята проводити тиждень української мови та літератури з метою поглиблення знань учнів про нелегкий шлях рідної мови, виховання любові та пошани до рідного слова, розуміння необхідності знання мови для повноцінного життя.
Протягом тижня (21.02.2023 – 27.02.2025) вчителями української мови та літератури були організовані і проведені заходи, в яких взяли активну участь учні закладу.
Розпочався тиждень святом «Кращої, ніж рідна, мови не буває». Учнями та вчителями української мови було оформлено стіннівки, газети, поробки про мову («Антисуржик», «Культура мовлення», вислови про мову відомих людей).
Вчитель Сістук Т.Ю. провела мовознавчий турнір “Розвивайся плідно, мово наша рідна!” з учнями 7- 8 класів та інтелектуальну гру «Мовне кафе» для учнів 5 і 6 класів, під час яких діти демонстрували свої знання з мови, дізналися багато мовних цікавинок, поглибили свої знання з фразеології.
Із задоволенням школярі взяли участь у конкурсі написання есе на тему «За що я люблю українську мову».
Заходи, проведені упродовж тижня, були цікаві, насичені, спонукали шанувати і берегти рідну мову.
24 лютого 2025 року – третя річниця початку повномасштабної війни і цей день залишиться назавжди не тільки в історії, але і в пам’яті всіх нас.
Війни, яка торкнулася кожного…
1097 днів сповнених страждань, страшних випробувань, втрат, розпачу, розлуки…
1097 днів мужності, незламності, героїчного спротиву…
І впродовж кожного з цих днів, наші Захисники та Захисниці на межі людських можливостей роблять все, щоб ворог не досяг своєї мети, наближаючи нас до Перемо…
Більше
Супер

Знову змагання та знову перемога.
Відбулися змагання з футзалу

серед дівчат 2010 р. н. у залік Спартакіади школярів, які виступають у || лізі.
Спортсменки з Воскодавського ліцею здобули 1 місце


Вітаємо!!!
Відбулися змагання із футзалу

в залік Спартакіади школярів.
За звання кращої команди в || лізі, змагалися

юнацькі команди

2012р.н. та молодші.
1 місце – виборола команда Воскодавського ліцею


Вітаємо наших спортсменів та найкращого вчителя фізичної культури Федорчук Ф. В.
20 лютого. Захід “Ангели, які тримають небо”, вшанування пам’яті Небесної Сотні.
Герої такі не вмирають,
Вони будуть вічно живі.
Героїв завжди пам’ятають…
Спорт допомагає розвинути відповідальність, вміння не зупинятися перед перешкодами, досягати поставлених цілей, вміння працювати в команді.
Спорт – це нові друзі.
05 лютого відбулася товариська зустріч між командами Воскдавського та Малятинського ліцеї з футзалу.
Відбулися змагання з волейболу

серед дівчат

у залік Спартакіади школярів 2024-2025 н.р
(ІІ ліга)
Спорт – це не лише видовищність та результат, це ще й чудова атмосфера та шалені емоції



.
Вітаємо наших переможців, які вибороли третє місце (вчитель Федорчук Ф. В.)
Дякуємо

ЗСУ

за мирний день та чисте небо, дякуємо за те, що в цей непростий час, завдяки

Вам

, діти мають можливість отримувати задоволення від улюбленої справи, радіти, посміхатися та перемагати


Свято Миколая – час сюрпризів та веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують свята і зустрічають його з радістю.
Воскодавський ліцей висловлює щиру подяку сільськогосподарському підприємству “Імені Воловікова” та генеральному директору Смілянцю Віталію Петровичу за подароване дітям солодке свято.
Бажаємо всім здоров’я, миру, добра та процвітання.
Нехай ваше добро повернеться до Вас сторицею!
16 лютого Україна відзначає День єднання


День єднання є молодим святом. Цього року ми святкуємо його лише вчетверте. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу – показати усьому світові, що ми сьогодні – як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.
З Днем єднання!
Ми продовжуємо боротися за свою свободу і право жити у своїй незалежній країні!
Мирного неба нам усім і перемоги!
Знову учні Воскодавського ліцею у перших рядах з олімпіад другого етапу.
Вітаємо наших переможців

Англійська мова.
1 місце – Ткачук Вікторія, 10 клас (вчитель Пюро В. Д.).
3 місце – Свинар Христина, 9 клас (вчитель Пюро В. Д.).…
Більше
До уваги батьків!
“Гаряча лінія” для отримання
психологічної підтримки дітей
Стаціонарні :0-800-500-225 (безкоштовно)
Мобільні: 116-111 (безкоштовно)
116-123 (безкоштовна лінія з попередження домашнього насильства)
Україна вшановує пам’ять жертв Бабиного Яру
Сьогодні – 79-ті роковини одного з найжахливіших символів Голокосту – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, які нацисти вчинили у 1941-1943 роках. День пам’яті Жертв Бабиного Яру Україна відзначає щороку 29 вересня.
29-30 вересня 1941 року в урочищі Бабин Яр нацисти розпочали масові розстріли єврейського населення Києва. Загалом із 29 вересня по 11 жовтня 1941 року вони вбили майже все єврейське населення міста – понад 50 тисяч людей, в тому числі і дітей. 34 тис. людей нацисти вбили за перші два дні розстрілів. 1, 2, 8 і 11 жовтня розстріляли тих, хто не з’явився за наказом, – ще близько 17 тисяч осіб.
Передумовою до проведення акції була відверта брехня про участь євреїв у мінуванні та вибухах на Хрещатику, внаслідок яких загинули чимало солдатів і офіцерів вермахту. Місцем масових розстрілів було обрано Бабин Яр – балку на північному заході Києва довжиною у два з половиною кілометри, яка місцями сягала 50-метрової глибини. Наприкінці вулиці влаштували ворота, за які людей пропускали групами по 30-40 осіб. Попередньо їх примушували роздягатися, відбирали особисті речі, потім поліцаї дубинками гнали жертв до проходів у насипах на краю яру. На протилежному боці сиділи кулеметники. Тіла розстріляних скочувалися по укосу на дно. Після того, як рів заповнювався 2-3 шарами тіл, зверху їх присипали землею.
Загалом за роки Другої світової війни у Бабиному Яру, за різними оцінками, полягло від 100 до 150 тис. людей – євреїв, ромів, караїмів, радянських військовополонених, учасників українського націоналістичного руху опору, пацієнтів психіатричних лікарень та представників інших національних чи соціальних груп, яких окупанти вважали «зайвими». Розстріли в Бабиному Яру тривали аж до визволення Києва від окупантів.
У серпні 1943 року, незадовго до визволення Києва радянськими військами, нацисти вирішили знищити сліди своїх злочинів – для цього полонених примушували викопувати тіла вбитих і спалювати їх у печах, побудованих з пам’ятників, з розташованого тут же старого єврейського кладовища. Неспалені рештки дробили й розсипали по яру. Людей, яким довелося це робити, вбили в Бабиному яру останніми.
Робота заступника директора Трофимчук Світлани Володимирівни
та педагога-організатора Рудик Наталії Іванівни
https://www.facebook.com/svetka.trofumchyk/photos_all?sk=wall&lst=100006581475601%3A100041298663989%3A1575051413
Виховні заходи
Заходи до Дня безпечного Інтернету
Заходи до річниці з дня народження Т.Г.Шевченка
НАРОДНИЙ РУХ
тиждень права (2)
Крути
День Гідності
День Соборності
Заходи по протидії булінгу
День волонтера (2)
інформація ЄС
16 днів проти насильства